Adresa: Erbenova 32, 613 00 Brno
Dostupné parkování před budovou

Recepce: +420 773 520 511
E-mail: recepce@stomatologie-erbenova.cz

Stomatologie

Návštěva u zubaře by neměla být ničím, čeho se bojíte. Chceme vám zajistit bezbolestné ošetření bez jakéhokoliv strachu z něj a proto:

Plánujeme každé ošetření tak, abychom na něj měli dostatek času.

Lokální anestezie je u nás samozřejmostí.

Naši lékaři mají mnohaleté zkušenosti z fakultních nemocnic, vyučují studenty stomatologie a dovedou si poradit s jakoukoliv situací.

Filozofií naší kliniky je poskytnout Vám plně komplexní péči. Ať už se jedná o pravidelnou prohlídku, dentální hygiena nebo komplikované výkony, vše zvládáme v rámci našeho týmu a v moderním a příjemném prostředí naší ordinace.

Můžete však patřit mezi ty, pro které je jakékoliv ošetření velice stresující. Na Vaše přání tak můžeme ošetření provést v tzv. řízené sedaci (neboli analgosedaci). Jde o farmakologicky navozený stav, kdy jsou odstraněny pocity strachu a utlumeno vnímaní bolesti. Ošetření tak prospíte, nebudete si jej pamatovat a strach ze zubaře je pryč!

Ošetření je přítomen vždy náše zkušená anestezioložka MUDr. Romana Daňková, která dohlíží na bezproblémový průběh.

Máme smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami v ČR a základní výkony jsou proto hrazené z Vašeho zdravotního pojištění.

Nadstandartní výkony a další péče je poté zpoplatněna dle našeho Ceníku a jakékoliv další podrobnosti Vám rád sdělí některý z lékařů našeho týmu.