Adresa: Erbenova 32, 613 00 Brno
Dostupné parkování před budovou

Recepce: +420 773 520 511
E-mail: recepce@stomatologie-erbenova.cz

Implantologie

Někdy může být zub a jeho kořen poškozen natolik, že běžné metody ošetření selhávají. V ten moment přicházejí ke slovu zubní implantáty, které jednoduše řečeno nahradí chybějící kořen zubu. Jde vlastně o umělý kořen zubu, na který pak můžeme jednoduše upevnit korunku, můstek či snímací protézu.

Dentální implantát zavádí specializovaný zubní lékař - implantolog a až na výjimky zákrok probíhá ambulantně.

Pro koho jsou vhodné zubní implantáty?

Řada rizikových faktorů jako silné kouření, malá hustota kosti nebo špatná ústní hygiena mohou možnost zavedení implantátů ovlivnit. V dnešní době ale mají i pacienti s těmito rirzikovými faktory velkou šanci na úspěšné ošetření. Podmínkou je vždy perfektní a bezproblémová spolupráce pacienta s naším implantologem a důsledné dodržování jeho rad a pokynů. Doporučujeme navštěvovat dentální hygienu, aby nedocházelo k zánětu dásní. Zubní implantáty Vám pak mohou při dobré péči vydržet celý život.

Máme smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami v ČR a základní výkony jsou proto hrazené z Vašeho zdravotního pojištění.

Nadstandartní výkony a další péče je poté zpoplatněna dle našeho Ceníku a jakékoliv další podrobnosti Vám rád sdělí některý z lékařů našeho týmu.