Adresa: Erbenova 32, 613 00 Brno
Dostupné parkování před budovou

Recepce: +420 773 520 511
E-mail: recepce@stomatologie-erbenova.cz

Implantologie

Někdy může být zub a jeho kořen poškozen natolik, že běžné metody ošetření selhávají. V ten moment přicházejí ke slovu zubní implantáty, které jednoduše řečeno nahradí chybějící kořen zubu. Jde vlastně o umělý kořen zubu, na který pak můžeme jednoduše upevnit korunku, můstek či snímací protézu.

Pro koho jsou vhodné zubní implantáty?

Řada rizikových faktorů jako silné kouření, malá hustota kosti nebo špatná ústní hygiena mohou možnost zavedení implantátů ovlivnit. V dnešní době ale mají i pacienti s těmito rirzikovými faktory velkou šanci na úspěšné ošetření. Podmínkou je vždy perfektní a bezproblémová spolupráce pacienta s naším implantologem a důsledné dodržování jeho rad a pokynů. Doporučujeme navštěvovat dentální hygienu, aby nedocházelo k zánětu dásní. Zubní implantáty Vám pak mohou při dobré péči vydržet celý život.

Máme smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami v ČR a základní výkony jsou proto hrazené z Vašeho zdravotního pojištění.

Nadstandartní výkony a další péče je poté zpoplatněna dle našeho Ceníku a jakékoliv další podrobnosti Vám rád sdělí některý z lékařů našeho týmu.